Prostě vše!

Online hry

náhled hry Smokin Barrels
Online hry Smokin Barrels oblíbenost: 86%
Velice zábavná westernová střílečka. Kdo dřív vytasí a dobře trefí protivníka vyhrál. Tato hra má něco do sebe. V obchodě můžete nakupovat nové zbraně náboje, oblečení, štěstí a také si můžete odemknout hromadu miniher. Doporučuju zahrát HRAJ!
náhled hry Dress my babe 5
Online hry Dress my babe 5 oblíbenost: 86%
Další oblíkací flash, kde si můžete nastrojit manga dívku podle svých představ. Otázka je jestli jde spíše o dívčí nebo chlapeckou hru :) HRAJ!
náhled hry Swords and sandals CRUSADER
Online hry Swords and sandals CRUSADER oblíbenost: 82%
Strategická hra Swords and sandals CRUSADER klade za cíl dobýt území nepřítele. Tahová strategie Swords and sandals CRUSADER vám umožní válčit o velké územní celky nebo vybojovávat jenom konkrétní území. Výborné oldscoolové odreagování pro všechy stratégy to je Swords and sandals CRUSADER! HRAJ!
náhled hry Mudball
Online hry Mudball oblíbenost: 82%
Další klasika, jejíž klony se už nějaký ten pátek číří po neru. Mudball je obdoba známého koulování ale tentokrát s bahnrm. Při ovládání si pohodlné vystačíte s myší. Musíte vykoulet nepřítele rychleji než to zvládne on! HRAJ!
náhled hry GEEK Fighter
Online hry GEEK Fighter oblíbenost: 80%
Klasická bojovka ve stylu mortal kombat. Ve hře GEEK Fighter ale není raiden, noob saibot ani subzero ale pubescentní postavičky. Hra se ovládá šipkama a nebo v připadě dvou playerů klávesami w,a,s,d a f,g. Dejte si co proto! HRAJ!
náhled hry WOT SPEC OPS
Online hry WOT SPEC OPS oblíbenost: 80%
Velice pěkná postřehová střílečka. Můžete si vybrat ze třech zbraní a snažíte se jak jinak než postřílet všechno co se snaží zastřelit Vás. Zbraňe můžete přepínat na numerické klávesnici klávesami 1, 2, 3. Bohužel se nesmíte trefit do rukojmích HRAJ!
náhled hry BOXhead
Online hry BOXhead oblíbenost: 79%
Lehce brutální akčňárna při které stříkají tuny červené barvy to je BOXhead. Pokud se chcete jen tak odreagovat a nebudete mít výčitky z vystřílení tisíců zombíku pak je BOXhead Vašim ideálem. Navíc můžete dělat různá komba a za ty získáváte speciální upgrady svých zbraní kterých je ve he přehršel. HRAJ!
náhled hry Pedestrian Killer
Online hry Pedestrian Killer oblíbenost: 78%
Celkem zábavná přejížděcí hra. Máte své vlastní zelené závodní autíčko a musíte popřejíždět co nejvíce lidí za daný časový limit. Vaše oběti jsou, ale chytré utíkají různými směry, shlukují se a dokonce se dokážou i zastavit. Osobně přejíždím jenom panáčky jdoucí po přechodu. Má to své kouzlo! HRAJ!
náhled hry Summer Flirt
Online hry Summer Flirt oblíbenost: 77%
Summer Flirt, aneb vyzkoušej hromady oblečení. Na této slečně si můžete vyzkoušet všechny možné variace oblečení, jejich barev atd... I slečnu samotnou si můžete vytuningovat podle svých představ. Můžete měnit barvu očí, vlasů.... HRAJ!
náhled hry Bow master
Online hry Bow master oblíbenost: 75%
Lehce středověká bojová hra Bow master zajisté zaujme všechy fanoušky lukostřelby. Bow master ovládáte jednoduše myší. Navolíte vektor a sílu výstřelu a už kropíte svými šípy těžkooděnce ,katapulty, kouzelníky a jinou střeověkou havéť. Pokud budete mít štěstí tak možná ve hře Bow master natrefíte i HRAJ!